U: 
P: 
  pamatuj si mě
Registrace
2535 odběratelů...
deftones.cz
shatter
the.switch8 online (0 reg.)
102 dnes
21258475 pgviews

  Making of Rotting in Vain   -  13.09.2016 v 18:35 hod.

Máme tu krátké video mapující tvorbu songu Rotting in Vain.

Přidal: rammmann
komentáře: [ 5 ]  odeslat e-mailem


  A Different World třetím singlem?   -  09.09.2016 v 19:19 hod.

Vypadá to tak. Aspoň to nám řekl Jonathan v tomto dlouhém podcastu, ve kterém se spolu s Fieldym a Rayem rozpovídali o novém albu a dalších tématech.

Přidal: rammmann
komentáře: [ 0 ]  odeslat e-mailem


  We Care a Lot   -  09.09.2016 v 19:17 hod.

V příštím čísle časopisu Metal Hammer vyjde speciální CD s covery několika známých songů, na kterém se představí i Korn. Od nich tam bude k poslechu song We Care a Lot od Faith No More. A to není vše, mezi ostatními songy je i Blind, o jehož cover se postarala kapela The Qemists.

Přidal: rammmann
komentáře: [ 1 ]  odeslat e-mailem


  Insane poprvé živě!   -  26.08.2016 v 18:17 hod.

Přidal: rammmann
komentáře: [ 13 ]  odeslat e-mailem


  Nový rozhovor s Jonem   -  25.08.2016 v 00:42 hod.

It's Korntastic: Máme tu nový rozhovor s Jonem pro magazín Kerrang...

Ahoj Jonathane! Proč jste vybrali Rotting in Vain jako váš první singl z nového alba?
Na albu je hodně super songů - vlastně jsme vybírali z několika možností, ale tenhle nám přišel jako ideální, je takový, který by chtěl fanoušek slyšet. Je tam melodie, tvrdost a taky "boomshakkas" - můj scatting.

Kdy sis uvědomil, že je čas vypustit ty tvoje...boomshakkas?
Přišlo mi, že je na to čas. Dělal bych to i na jiných albech, ale nikam se to nehodilo. Je to stejný jako s dudama - kdybych je měl na všech deskách, tak by se to ohrálo. Vyšumělo by to. Musím to dělat s rozvahou. Náš producent Nick Raskulinecz řekl, abych to udělal a já nechtěl. Ale přesvědčil mě a vyšlo to.

Serenity of Suffering je určitě drsný název. Proč jste vybrali právě tohle?
Tahle slova se hodila pro album jako celek...a pro můj život. Byl jsem tak dlouho v tom temném místě. Mám spoustu veselých vzpomínek, nechápejte to špatně, není to jako Jonathan Davis z '90, kdy jsem šílel. Ale byl jsem v tom místě dlouho, být šťastný je pro mě nezvyk. Čistota (serenity)...je můj pocit bezpečí, když jsem na tom špatně, protože je to tak podstatná část mého života. Každý, kdo trpí depresí, to pochopí - je to bitva, která trvá věčně. Je nepřirozené dělat veselé věci, když máte problémy.

Corey Taylor je hostem v songu A Different World. Jaké to bylo s ním pracovat?
Bavili jsme se o tom, koho bychom chtěli a on byl jediný člověk, se kterým jsem chtěl spolupracovat, protože to byl vždycky velký fanoušek Korn. Plus, já zbožňuju jeho kapelu. Napsal jsem mu a souhlasil. Přiletěl do Nashville a nahrál to s Nickem po tom, co jsem to já dokončil. Když jsem se k tomu dostal, bylo to úžasný - zapadlo to přesně.

Můžeš nám říct, o čem ten song je?
Je to o tom, když jste v hrozných situacích a čelíte bolesti, chcete utéct na jiné místo, do jiného světa. Na místo, kde vás ty sračky nemůžou najít, to je hlavní téma toho songu. Corey do toho přidal nějaký background zpěvy v refrénu. Je to parádní, jak to funguje - pomalu začíná být slyšet Corey až úplně zesílí a během bridge už zpívá on a pak to pořádně rozjede.

Stalo se něco špatného při psaní alba?
Pro mě to byla bitva, protože jsem nechápal tu zasranou hudbu...necítil jsem v tom nic. Bojoval jsem sám se sebou. Měl jsem spisovatelský blok, což se mi naposled stalo před Untouchables, z čehož vylezla parádní deska. Takže jsem věděl, že to bude super, musel jsem akorát věřit kapele a producentovi. Byl to kurva zvláštní zážitek! Naštěstí ta mlha ustoupila a já jsem rád zpět. Jsme připraveni to všem omlátit o ksicht.

Minulý rok jste dokončili vaši oslavu debutové desky. Hodně lidí by ani ve snu nenapadlo, že někdy uslyší Daddy naživo...
Taky jsem si myslel, že to nezvládnu, ale musel jsem, pro fanoušky. Bylo to peklo a už to nikdy neudělám. Kurva ne. Řekl jsem to všem, už nikdy. Vyhrabal jsem ty starý šrámy a fakt to bylo špatný. Nemohl jsem se dočkat koncertu bez toho songu. Ostatní je sranda, ale tohle je bolestivý.

Ale to je srdcem Korn - emocionální upřímnost. Vždy jsi byl brutálně upřímný...
Takový prostě jsem a je to těžký. Vzdáš se spousty věcí, když jsi takový. Asi jsem se narodil s takovým spínačem, který mi přepne na mód "je mi to jedno" - tak ze sebe ty sračky dostávám. Pokud to někomu pomůže, tak super.

Přidal: rammmann
komentáře: [ 0 ]  odeslat e-mailem


  Insane - videoklip   -  22.08.2016 v 16:28 hod.

Přidal: rammmann
komentáře: [ 13 ]  odeslat e-mailem


  Insane   -  21.08.2016 v 16:08 hod.

Přidal: rammmann
komentáře: [ 12 ]  odeslat e-mailem


  Zac opouští Korn   -  21.08.2016 v 09:29 hod.

Zac Baird, The Horse, před chvílí oznámil na svém Facebooku, že po dlouhých 11 letech opouští Korn. To jsem zvědav, kdo ho nahradí...

Přidal: rammmann
komentáře: [ 11 ]  odeslat e-mailem


  Insane již tuto neděli!   -  19.08.2016 v 13:40 hod.

Tak nám naše Kornspirační indicie nelhaly a již tuto neděli se dočkáme premiéry druhého songu z nové desky. Song Insane si odbude premiéru v osm hodin našeho času na Radio 1 Rock Show, zatím si musíme vystačit s touto ukázkou...

Přidal: rammmann
komentáře: [ 3 ]  odeslat e-mailem


  Korn opustili svou komfortní zónu   -  17.08.2016 v 15:31 hod.

teamrock: Munky říká, že nové album Serenity of Suffering je více progresivní, ale že mnoho nápadů, se kterými spolu s Headem přišli, příliš nezapadalo k jejich typickému zvuku. Přiznává, že v jednu chvíli se až moc vzdálili od toho, co je jejich klasický zvuk, při psaní tohoto alba. Dostali se prý mimo svou komfortní zónu.

"Pracovali jsme na tom dlouhou dobu. S Headem jsme začali psát album v malý místnůstce, o rozměrech asi 3x3 metry, v Hollywoodu. Napsali jsme tak asi tři dema na osmistrunky. To bylo předtím, než se zapojil producent. Na desce je pár momentů, které nám znějí poněkud progresivně. Ty původní songy se na desku nedostaly, nezněly moc jako Korn, ale použili jsme spoustu jejich částí a nápadů. Celý se prostě nehodily. Bylo to trošku jako: Dobře, za pokus to stálo. Pokusili jsme se vylézt ze své komfortní zóny a možná jsme to přehnali."

Minulý měsíc se na svět také dostala informace o tom, že na desce bude hostovat Corey Taylor.

"Corey si poslechl tři songy a napasoval to na tenhle jeden. Vyšel z toho zabijáckej song, jsem z toho šťastný. Nemůžu se dočkat, až to lidé uslyší. Má to tiché momenty během verse části, pak následuje velkolepý chorus a prostředek to prostě otevře a je opravdu tvrdý."

Přidal: rammmann
komentáře: [ 4 ]  odeslat e-mailem


  • stránkování:  328 327 326 325 324 323 322 321 320 319      »