U: 
P: 
  pamatuj si mě
Registrace
2535 odběratelů...
Metalshop.cz
deftones.cz
shatter6 online (0 reg.)
100 dnes
21258456 pgviews

  Další info k novému albu   -  15.07.2016 v 10:22 hod.

teamrock: Tři roky od vydání The Paradigm Shift se Korn opět vrátili do studia, aby dali dohromady 12. album. Jak říká kytarista Munky, Korn využili dobrodružství jejich alba The Path of Totality a zkombinovali ho s monstrózní energií Utouchables, čím vznikl vylepšený zvuk, který je jak poctou minulosti, tak čerstvým pohledem přes horizont, a k tomu ještě host Corey Taylor.

Album produkuje Nick Raskulinecz (Alice In Chains/Deftones), nové songy, jako chystaný singl Rotting In Vain cílí na to, aby potěšili diehard fanoušky znepokojující hloubkou své hudby, na kterou jsou fanoušci zvyklí.

"Nick je tak zapálený, plus je to náš fanoušek, takže nám řekl, co našem posluchačům chybělo," vysvětluje Munky. "Vzal všechny naše silné stránky, které jsme měli před deseti lety a znovu je dal dohromady, vyčistil je a vylepšil. Řekl nám, abychom počítač viděli jako nový analog a nesměli jsme používat žádné triky, které nabízí. Poprvé v našich kariérách jsme s Headem nahráli kytary společně, bok po boku, přímo proti boardu. Byla to sranda!"

Na artworku alba pracoval umělec Ron English a Munky nás láká tím, že říká, že obal vzdává poctu jejich ikonickému albu Issues a postavičce hadrového panáka.

"Ron si vzal ten obal Issues do parády a je to kurevsky šílený. Pro nás je to trošku jiný, protože to má hodně barev, ale jsem si jistej, že to bude chtít každej na svým tričku a klíčence! Tohle album je kapitolou vpřed i vzad zároveň - někdy musíte udělat krok zpět, abyste skočili dál."

Nové album vyjde tento podzim a vydá ho Roadrunner Records.

Přidal: rammmann
komentáře: [ 1 ]  odeslat e-mailem


  Corey Taylor na novém albu!   -  13.07.2016 v 15:28 hod.

teamrock.com: Frontman Slipknot, Corey Taylor, se objeví na novém albu Korn jako host!

Potvrdil to Munky v rozhovoru pro Metal Hammer, kde říká, že Corey "se urval ze řetězu" a že nové album přidalo oproti předchozímu značně na tvrdosti.

"Corey nám zpívá v jednom songu a bude to hit mezi fanoušky, protože se naprosto urval ze řetězu. Na škále tvrdosti, kde 10 je debutové album, je tohle zaručeně devítka."

Nové, dosud nepojmenované album, by mělo vyjít někdy do konce letošního roku a Munky říká, že kapela funguje jako skvěle namazaný stroj, to vše od doby, kdy se vrátil Head v roce 2013.

"Když se Head vrátil na minulé desce, bylo to jako kdybychom si nechali namazat kolečka. Teď všechno šlape jako perfektní stroj.

Když začneme s Headem psát riffy, máme takový nekončící proud kreativity - jsme jako yin a yang Korn."

Kompletní interview s Munkym se objeví v novém čísle časopisu Metal Hammer, který vyjde 19. července.

Přidal: rammmann
komentáře: [ 4 ]  odeslat e-mailem


  Nový klip!   -  01.07.2016 v 18:17 hod.

Korn očividně v těchto dnech natáčí nový klip k dosud nepojmenovanému novému albu. Prozradili nám to Evis (Munkyho žena) a Abel (Rayův technik), kteří se očividně prokecli na sociálních sítích. Příspěvky už tam sice v této podobě nenajdete, ale lidi jsou rychlí, takže máme screenshoty.

Přidal: rammmann
komentáře: [ 5 ]  odeslat e-mailem


  Brian pro HardDrive radio o novém albu   -  20.06.2016 v 18:34 hod.

Podle Briana je nová deska napsána speciálně pro koncerty. Prý ji psali s tím záměrem, aby se lépe spojili s fanoušky během show.

Dále se prý jedná o "intenzivní" pokračování The Paradigm Shift a Jonathan na nové desce podle slov Briana "chytil svou duši a rozerval ji dokořán".

"Určitě bych nové album popsal jako intenzivní. Nedávno jsem někomu říkal, že jsme při psaní této desky mysleli na to, čím byli Korn na začátku." říka Head v rozhovoru pro HardDrive Radio.

"Myslím, že jsme se naučili jak psát písničky - můžeme napsat dobré songy. Ale co jsou Korn?"

"Začali jsme tuhle kapelu tak, že jsme brali v potaz koncerty a to, jak na to budou lidé reagovat. Jak se můžeme s fanoušky spojit? A přesně takové songy jsme psali."

"Takže tahle nová deska byla přesně o tomhle. Co se stane, až zahrajeme tento song? Co se stane, až zazní tenhle riff? To je nová deska. Je to prostě intenzivní."

Brian dále pokračuje: "Myslím si, že každý song je stvořený pro koncerty. Takže bude těžké vybrat ty, které budeme opravdu hrát, protože je jich deska plná. Jonathan se vždy zaboří hluboko a sdílí se světem svou bolest, ale tentokrát bych řekl, že chytil svou duši a znovu ji rozerval dokořán, pro tuto desku. Stejně jako to dělal tehdy a lidé to opravdu pocítí."

Přidal: rammmann
komentáře: [ 3 ]  odeslat e-mailem


  Aerodrome   -  16.06.2016 v 15:32 hod.

Včera KoRn vystoupili v Praze, svoje pocity můžete vyjádřit v komentářích nebo na našem Facebooku. Setlist byl následovný...

 • Right Now
 • Here to Stay
 • Somebody Someone
 • Falling Away From Me
 • Coming Undone
 • Shoots and Ladders
 • Hater
 • Drum Solo
 • Blind
 • Twist
 • Did My Time
 • Y'All Want a Single
 • Another Brick in the Wall
 • 4 U
 • Got the Life
 • Freak on a Leash
 • Fotoreport

  Přidal: rammmann
  komentáře: [ 7 ]  odeslat e-mailem


    VÝHERCE / VÝSLEDKY SOUTĚŽE   -  13.06.2016 v 17:25 hod.
  Správné odpovědi na soutěžní otázky:
  01. Falling Away From Me
  02. Slipknot
  03. Justine Ferrara

  Volnou vstupenku na Aerodrome festival vyhrává:
  - František Horák

  GRATULUJEME!!!
  Přidal: kornovec
  komentáře: [ 0 ]  odeslat e-mailem


    Munky!   -  06.06.2016 v 09:33 hod.

  Dneska slaví Munky narozeniny! Všechno nejlepší!

  Přidal: rammmann
  komentáře: [ 6 ]  odeslat e-mailem


    Evropská tour odstartovala   -  01.06.2016 v 13:14 hod.

  Letošní evropská tour odstartovala před pár dny nepříliš vydařeným koncertem v Lisabonu, kde kvůli výpadkům proudu Korn odehráli pouze krátký set. Další koncerty v Belgii a Lucembursku už ale proběhly bez problémů a tak se můžeme podívat, jaký setlist si pro nás kluci připravili.

 • Right Now
 • Here to Stay
 • Somebody Someone
 • Narcissistic Cannibal
 • Falling Away From Me
 • Coming Undone
 • Shoots and Ladders / One
 • Hater
 • Alone I Break
 • Drum Solo
 • Twist
 • Did My Time
 • Y'All Want a Single
 • Another Brick in the Wall
 • 4 U
 • Blind
 • Got the Life
 • Freak on a Leash
 • Přidal: rammmann
  komentáře: [ 6 ]  odeslat e-mailem


    With My Eyes Wide Open - Prolog   -  27.05.2016 v 19:47 hod.

  Určitě jste zaregistrovali vydání Headovy nové knihy - With My Eyes Wide Open. Ta je k zakoupení tady, případně zde jako audiokniha (kde ji mimochodem můžete získat zdarma, pokud si pořídíte 30 denní zkušební program). Na začátku měsíce Brian na své Facebookové stránce zveřejnil celý prolog knihy, tak mě napadlo ho pro vás přeložit. Tady to je.

  Prolog
  Bakersfield, Kalifornie, 2012

  „Ukaž mi ruce.“

  „Ne.“

  „Jenneo, myslím to vážně. Dej pryč ten laptop a ukaž mi ruce.“ Naklonil jsem se k ní a chytil ji za její pravou ruku, ale rychle se odvrátila stahujíc si rukávy dolu až k zápěstí. Zalezla ke vzdálenější straně matrace.

  „Ne, tati. Nech mě na pokoji!“ A s tím zesílila hlasitost na jejím MacBooku, a „Always“ od Blink 182 vyplnilo nepříjemné ticho mezi námi.

  Proč tohle? Pomyslel jsem si. Proč teď?

  Tohle nebyl zrovna kvalitní čas mezi dcerou a otcem, na který jsem se těšil tyto Vánoce.

  Vždy jsme je trávili u mých rodičů v Bakersfieldu. Přijeli jsme k nim domů na prázdniny a většinou to Jennea milovala. Ale tenhle rok to bylo jinak.

  Vlastně, všechno bylo jinak.

  Zrovna jsem se vrátil do své kapely. Bylo to téměř osm let od okamžiku, kdy jsem odešel z KoRn. Ale teď jsme zpátky ve studiu, píšeme nové písničky a připravujeme se na nahrávání nové desky. Jako by neušel jediný den. Bylo skvělé být zpátky.

  Vtipné je to, že velkým důvodem, proč jsem z KoRn odešel bylo to, že jsem chtěl trávit více času s Jenneou. Strávila prvních šest let svého života jako fotbalový míč, který se kopal mezi chůvami, rodinou a přáteli, zatímco já cestoval po světě. Mezi nekončícím koncertováním, rozvodem, nekonečným pařením jsem si uvědomil, že jsem do jejího života dostal příliš šíleností. Nyní jsem byl zachráněný a čistý, chtěl jsem ji ten čas vynahradit, a pro jednou ji dopřát stabilitu.

  Nějakou dobu byly věci skvělé. Rozjel jsem sólovou kariéru a byl jsem častěji doma. I když jsem vyrazil na tour, často jela Jennea se mnou. Ale z nějakého důvodu, někdy kolem jejího čtrnáctého roku, se začaly věci zhoršovat.

  Možná je to moje chyba. Po absolvování sedmé třídy jsem ji odhlásil ze školy a zajistil ji online vzdělávací program, aby se mnou mohla jezdit na cesty. Zdálo se to jako správná věc, tehdy...ale teď už moc ne.

  Za posledních pár měsíců se více a více ponořila do depresí. Nechtěla nikam chodit nebo cokoliv dělat a začali jsme mít neskutečné, téměř denní hádky, které se týkaly všeho, od úkolů přes uklízení pokoje až po přílišné trávení času na Facebooku.

  Facebook.

  O tom mi ani nemluvte.

  V poslední době Jennea akorát tak zalezla do svého pokoje a nádávala spolu se svými kamarády z Phoenixu přes Facebook. Ani jsem je všechny neznal, ale člověče, jak já je nenáviděl. No, možná nebyli oni, koho jsem nenáviděl. Jak může někdo nenávidět někoho, koho nikdy nepotkal? Ale nesnášel jsem to, jaký měli vliv na Jenneu. Sociální sítě se pro ni staly závislostí. A věřte mi, o těch já něco málo vím. V devadesátých letech, když KoRn dominovali metalové scéně, jsem byl nekorunovaným králem závislostí. Pervitin. Prášky. Alkohol. Kokain. Cokoliv vás napadne, na tom jsem jel.

  Závislosti získávají kontrolu nad vaší duší. Mění vás v někoho, kým nejste a nutí vás dělat věci, které byste jinak nikdy nedělali. Ztratíte kontrolu. A uděláte spoustu hloupých rozhodnutí. O tom bych mohl napsat knihu, kolik blbostí jsem udělal, když jsem byl závislý. Vlastě jsem ji napsal.

  Tak či tak, pro mě to byly drogy. Pro Jenneu to byl Facebook.

  Podíval jsem se ji rychle přes rameno a zahlédl jsem ten známý modrý pruh na horním okraji obrazovky.

  Facebook. No jistě.

  Pak jsem uviděl profilovou fotku. Bylo to jedno z těch děcek, o kterém jsem Jennee jasně řekl, že nechci aby s ním mluvila. Celé moje tělo se napjalo. Je neuvěřitelné, kolik čisté zuřivosti může jedno děcko vyvolat v otci. Měl jsem pocit, že to nezvládnu.

  „Jenneo.“ Snažil jsem se mluvit jemně. Nechtěl jsem, abychom se pohádali před mými rodiči – obzvlášť na Vánoce. Věděli, že mezi námi jsou nějaké problémy, ale myslím, že si neuvědomovali jak vážné to je.

  „Řekl jsem ti, abys s tím klukem nemluvila.“

  „Ale tati...“

  Rychle jsem ji odsekl. „Jenneo – ne. Stačí. Celá tahle věc ohledně sociálních sítí – je konec. Přestaneš s tím vším teď hned. Už žádnej Facebook.“

  Naše oči se zaměřili jako pohledy dvou zápasníků před zápasem UFC. Ale měl jsem toho dost. Už se nedalo ustupovat.

  „Ty to nechápeš!“ vykřikla na mě ve stoje. „Mý přátelé jsou jedinej důvod, proč se nechci zabít!“

  Au. To zabolelo – hluboko.

  Nadechl jsem se a pokusil se uklidnit, ale pravdou je, že jsem nevěděl jak reagovat. Co chcete říct malé holce, když vám řekne, že se chce zabít? Instiktivně jsem se vydal směrem k ní, ale ucouvla. Její prsty stále držely konce rukávů na jejích zápěstích. Viděl jsem slzy v jejích očích. Sám jsem zápasil se slzami. Ale byl jsem rozhodnutý to tentokrát zvládnout.

  Srovnal jsem se a pořádně se nadechl.

  „Jenneo,“ řekl jsem něžně, „ukaž mi tvé ruce.“ Jennea tam seděla zkamenělá, takže jsem obešel postel, natáhl se, chytil její pravou ruku a vytáhl rukáv.

  Srdce se mi pohlo a polila mě vlna závratí. Její ruka byla pokryta desítkami krvavých, horizontálních značek po řezání, od jejího zápěstí až po rameno. Pak jsem vytáhl její druhý rukáv. To samé. Jen jsem tam tak stál, motala se mi hlava. Jak se to mohlo stát? Kde jsem udělal chybu? Co se stalo s mou malou holčičkou, že se cítí takhle?

  Cítil jsem se jako naprosté životní selhání.

  Být závislákem na drogách a ubližovat sobě v minulosti byla jedna věc, ale vidět mou dceru v naprosté agónii, jak si ubližuje, byla naprosto jiná úroveň selhání.

  Zrovna když jsem následoval Boha zpět do KoRn a vracel svou hudební kariéru do pořádku jsem pocítil, že ztrácím tu osobu, kvůli které jsem předtím odešel.

  Nějak jsem našel sílu, abych to ustál, hlavně kvůli Jennee, a klidně ji vysvětlil, že ji najdu skutečnou pomoc. Později, když jsem byl sám, mě napadlo něco, co mě vyděsilo téměř víc, než její řezné rány.

  Co když se to děje proto, že jsem se vrátil do KoRn?

  Přidal: rammmann
  komentáře: [ 4 ]  odeslat e-mailem


    AMA Brian Head Welch   -  19.05.2016 v 12:59 hod.

  reddit: Brian v posledních dnech opravdu nezahálí a máme tu další jeho odpovědi, tentokrát odpovídal na otázky fanoušků prostřednictvím Redditu. Několik nejzajímavějších vybírám pro tuhle novinku...

  Po důvodech, kvůli kterým jsi opustil Korn. Co tě vedlo k návratu?
  Když jsem viděl emoční reakci od kapely, mé rodiny, přátel a fanoušků. Dovedlo mě to k tomu, že se to má stát.

  Jak se ta panenka stala tak ikonickou a co pro tebe znamená?
  Přišel s tím Jonathan, protože to symbolizuje rozbité dětství a myslím, že se s tím mohlo ztotožnit hodně našich fanoušků.

  Jaké to bylo vrátit se do kapely po sedmi letech? Byly vztahy takové jako předtím nebo to nějaký čas trvalo?
  Nějaký čas to trvalo, zvyknout si na atmosféru, být opět kolem ostatních. Proto si myslím, že je tohle album tak silné. Protože jsme se opět poznali navzájem. Došlo nám, o čem prvotně Korn byli. A tou cestou jsme se vydali.

  Jak často jsi se podílel na textech Korn? Pokud ano, měl jsi nějaký způsob, jakým jsi sděloval své myšlenky do textů?
  Nikdy jsem na textech v Korn nepracoval. Byl to vždy Jonathan. Na nové desce jsou dvě malé části, které mě Jon nechal napsat, protože jsem pocítil inspiraci. To bylo super.

  Něco nového o albu? Pozdrav z Austrálie!
  Stále pracujeme na dokončení. Psali jsme ho tak, aby se hodilo na koncerty. Bude to jízda!

  Bojoval bys raději s kachnou ve velikosti koně nebo se stovkou koní ve velikosti kachen?
  S jednou kachnou o velikosti koně.

  Jací jsou tví nejoblíbenější reggae umělci?
  Neznám moc reggae umělců krom Boba Marleyho, takže 1. Bob a 2. Marley.

  Jaký song je ti nejbližší?
  V mé nové knize With My Eyes Wide Open jsem napsal o songu "Paralyzed" od Love and Death. To vše za $19.95 (všude, kde se prodávají knihy hehe...)
  Teď vážně, opravdu myslím "Paralyzed", v textu je všechno, čím jsem si v životě prošel. Ale to je Love and Death. A od Korn? Možná "Alone I Break"?

  (...) Bude tvá propagace knihy i na východním pobřeží? (...)
  Budu knihu propagovat na tour s Korn. Budu ji prodávat a podepisovat na každém koncertu, snad! Všichni členové Korn jsou na mě pyšní. Jsem rád, že jsem se dostal skrze všechny problémy, moje i mé dcery.

  Přidal: rammmann
  komentáře: [ 0 ]  odeslat e-mailem


 • stránkování:  328 327 326 325 324 323 322 321 320 319      »