U: 
P: 
  pamatuj si mě
Registrace
2535 odběratelů...
Metalshop.cz
deftones.cz
kornzone.pl7 online (0 reg.)
102 dnes
21258479 pgviews

  Nová fotka   -  22.02.2016 v 22:24 hod.

Fadewood Studios zveřejnili novou promo fotku Korn...

Přidal: rammmann
komentáře: [ 5 ]  odeslat e-mailem


  Return of the Dreads   -  19.02.2016 v 22:26 hod.

Korn v létě opět vyrazí na společnou tour s Rob Zombie. Celé to odstartuje v červenci a zavítají do 25 měst USA a Kanady.

Až budou známy jednotlivá data koncertů, budou doplněny do sekce Tour.

tour

Přidal: rammmann
komentáře: [ 0 ]  odeslat e-mailem


  It's Time To Get Weird   -  28.01.2016 v 14:38 hod.

Není to sice nový Korn song, ale i tak to stojí za poslechnutí. Jonathan se podílel na songu It's Time To Get Weird od kapely Sunflower Dead ke kterému byl zveřejněn i následující videoklípek.

Přidal: rammmann
komentáře: [ 0 ]  odeslat e-mailem


  Stále žijeme!   -  21.01.2016 v 12:11 hod.

Po delší době opět nějaká ta zpráva. Za poslední měsíc moc zpráv ohledně Korn nebylo a upřímně ani nebyl moc čas během zkouškového, tak to teď pěkně napravím. Prvně jsem aktualizoval sekci Tour, kde najdete oznámené koncerty pro letošní rok, včetně toho v Praze.

Krom toho jsou už kluci po svátcích opět ve studiu, kde pomalu ale jistě kutí novou placku, která by mohla vyjít ještě někdy letos. K tomu pár obrázků, které Ray a Munky zveřejnili na svých Instagramových profilech...

Ani Head na sociálních sítích nezahálí...

Pokud máte rádi Instashit, ehm, gram (Víte kolik váží hipster? - Jeden instagram!), tak tady máte jednotlivé profily: Head, Munky, Ray a Fieldy.

Přidal: rammmann
komentáře: [ 3 ]  odeslat e-mailem


  Korn v ČR!   -  14.12.2015 v 13:58 hod.

15. června 2016 - Aerodrome Festival

Tak jsme se jich konečně zase dočkali, ve středu 15. června u nás opět vystoupí Korn. Vše se to odehraje na festivalu Aerodrome na Výstavišti v Letňanech.

První várka 2000 lístků jde do prodeje zítra v deset hodin za sníženou cenu 1190,- Kč v síti Ticketportal.

 • Facebook Aerodrome Festivalu
 • Článek na musicwebu
 • Přidal: rammmann
  komentáře: [ 3 ]  odeslat e-mailem


    Asijské mini turné   -  19.11.2015 v 23:21 hod.

  setlist.fm: Vzpomínková tour k výročí debutového alba nám skončila a Korn teď mají na programu pár koncertů v Asii. První se konal včera v Taipei v Tchaj-wanu. No a změn se dočkal i setlist...je zpátky ABITW!

 • Blind
 • Ball Tongue
 • Need To
 • Clown
 • Divine
 • Shoots and Ladders
 • Falling Away From Me
 • Drum Solo
 • Coming Undone
 • Did My Time
 • Lies
 • Predictable
 • Got the Life
 • Another Brick in the Wall
 • Freak on a Leash
 • Přidal: rammmann
  komentáře: [ 4 ]  odeslat e-mailem


    Ray o novém albu a o jeho členství v Korn   -  24.10.2015 v 11:09 hod.

  lasvegassun: Máme tu čerstvý rozhovor s Rayem...

  Korn tento rok odehráli v Brooklyn Bowl koncert na výročí 20 let od debutu a rozhodli se navštívit Las Vegas znovu?
  Jo, na začátku roku jsme tam nacpali pár koncertů, ale teď už to je právoplatná 30 denní tour. Milujeme Las Vegas. Baví nás tady hrát.

  Jaké to je hrát kompletní první desku?
  Je to vážně speciální zážitek. Jon přísahal, že nikdy nebude hrát Daddy. Poslední song na desce je vážně depresivní. Dostanete ho to vážně téměř každou noc; fanoušci pláčou. Hudba je silnější, než si dokážeme představit. Korn mají katalog více než 130 písniček, takže je opravdu z čeho vybírat. Jistě, na konci odehrajeme vždy pět nebo šest hitů, ale hlavní zaměření této tour je to výročí.

  Jaké to bylo pro tebe, jako pro jediného nepůvodního člena, hrát první desku?
  První show jsem měl v roce 2007 a jako člena mě přijali v roce 2009, takže začínám svůj devátý rok. Tento měsíc je to vlastně přesně devět let s kapelou. Byl jsem velkým fanouškem první desky, když vyšla, je to pro mě něco neuvěřitelného. Tohle album jsem hodně poslouchal, hrát ho teď živě je něco speciálního.
  Mít zpátky Heada je úžasné. Jsem jediným nepůvodním členem. Nyní je naše společná chemie opravdu silná a každý je zaměřený jen na hudbu a rodinu. Nic nám už neleze do cesty, žádné látky, žádné drama. Jsme ve skvělé fázi našich životů.
  A to je právě úžasné. Jsme velkým fanouškem Stone Temple Pilots, Alice in Chains, Soundgarden, Pearl Jam, všech těchhle kapel. Na Korn je skvělé to, že prošli skrze vše. Neexistuje žádné: "Budeme znít jako tahle kapela nebo tahle, ne, budeme znít jako Korn." To je velká věc, velká zodpovědnost. Pamatuju si, jak se říkalo, že deska změní hudbu a to se stalo. Proto jsem tak pyšný na to, že jsem součástí této kapely.
  Na posledních pár deskách jsme dost experimentovali. Získáte tak nové fanoušky a naserete ty původní, ale na konci dne jsme to stále my, zůstáváme věrní nám samotným.

  Korn změnili směr v hudby v devadesátých letech. Něco takového se v poslední době nestalo. Napadne tě nějaká kapela, která změnila hudební obzory?
  Je to zvláštní, není tu moc kapel, které by mě ohromily. Royal Blood, ti mají skvělé songy, bez zbytečných blbostí, nesnaží se znít jako někdo další. Ale bude z nich velkolepý hit? Teď to tak je, ale dokáží změnit tvář hudby? Asi ne. Ale tak to v dnešní době je. Nevím, abych byl upřímný.
  Já osobně se těším na novou desku Deftones. Nedávno jsem se s někým bavil a říkali jsme: "Pamatuješ si, jak jsme se dříve nemohli na novou desku dočkat?" Každý měsíc to byly tři nebo čtyři alba, na které jste se nemohli dočkat. Dnes je to jednou za čas, když se jedná o vaši oblíbenou kapelu, ale většinou ne. Je to smutné.

  Myslíš, že způsob jakým si lidé obstarávají hudbu změnil hudební prostředí?
  Dnes je všechno ihned. Nechtějí si poslechnout celou desku, což je opravdu smutné, protože spousta alb vypráví příběh. Ale na druhou stranu můžete dostat vaši písničku k masám pomocí jednoho tlačítka na vašem počítači.

  Když je řeč o nové hudbě, můžeš nám povědět něco o novém albu?
  Každý vždy rád říká, že to je ta nejlepší deska, na které pracovali, ale já jsem právě přišel ze studia. Čeká nás ještě dlouhá cesta, ale vždy když to slyším, tak mám husí kůži. Miluju "Paradigm Shift", jsem velkým fanouškem té desky, ale nedostane mě po každé, když ji slyším. Z této mám vážně husí kůži a to je skvělá věc, protože jako umělec právě takové pocity chcete zažívat.
  Právě teď je to vážně tvrdé a syrové, což mám nejradši. Kdo ví, co se stane dál. Tvrdé je určitě vhodné slovo, ale je příliš brzy něco dále povídat, takže to necháme takhle.

  Jak se za těch devět let, co jsi v kapele, vyvíjela energie v kapele?
  Teď jsme v mnohem lepší stavu, jde jen o hudbu a o naše rodiny. Nic dalšího, nic se nám neplete do cesty. Pro mě to tak bylo vždy. Nikdy jsem neměl problémy s drogami, pro mě šlo vždy jen o hudbu, takže je důležité, že jsem v právě takové kapele.

  Proč si se v roce 2007 rozhodl to zkusit?
  Byl jsem v kapele Army of Anynone s Robertem DeLeo ze Stone Temple Pilots a Richardem Patrickem z Filter. To byla má předchozí kapela.
  Měli jsme stejný management jako Korn a já byl jejich velký fanoušek. Ptal jsem se managementu: "Co s nimi děje? Chtěl bych si s nimi zahrát." Řekli mi, ať jdu na poslední Joeyho koncert v Seattlu a uvidíme, co se stane. Řekli mi, ať se naučím šest songů, já zvládnul 33. Vždy se připravím víc, než je nutné. Odehrál jsem s nimi šest písniček a oni mi řekli "Vítej v Korn, uvidíme se v Dublinu."

  Slova na závěr?
  Chtěl bych poděkovat za všechnu tu podporu. Jak jsem říkal, milujeme hraní v Las Vegas. Budeme se vracet do té doby, než přestanou chodit lidé.
  Na našich stránkách máme spoustu super věcí. Jsou tam VIP balíčky, lekce na bicí a kytary. Určitě se na to podívejte. Všichni máme své vedlejší projekty, taky tam o tom najdete info. Všichni jsme vytížení muzikanti.
  Chci poděkovat všem za podporu v Las Vegas.

  Přidal: rammmann
  komentáře: [ 11 ]  odeslat e-mailem


    Head pro Loudwire   -  02.10.2015 v 09:08 hod.

  loudwire: Začala tour, začínají přibývat rozhovory, začíná mě srát jejich překládání :D. A teď vážně, v novém rozhovoru pro Loudwire Head mluví o první desce, o vzpomínkách, ale i o Davidovi.

  Je vážně super, že děláte tour k 20. výročí debutové desky. Jaký k tomu máš jako muzikant přístup?
  Už jsme to několikrát letos hráli a jde to dobře. Spousta těch sraček je opravdová zábava. Některé songy jsou opravdu temné, ale většina je jich opravdu zábavná. Co se týče textu, tak je to opravdu intenzivní, je tam spousta podtextu. Hudebně je tady hodně energie a dynamika ticha a hlasitosti opravdu dostává fanoušky, hlavně v prvních šesti nebo sedmi peckách, je to takový "go-go-go", takže jsme rádi, že to taky můžeme odehrát u nás doma.

  Které songy se vyjímají?
  Páni, stačí vyjmenovat prvních pár, protože se to všechno děje strašně rychle. Jede to Blind, Ball Tongue, Divine, Faget, Clown a potom Shoots...to už je tu Shoots and Ladders - to bylo jen deset minut, ne? A ono to je čtyřicet ve skutečnosti.

  To album ovlivnilo tolik lidí za ty roky. Napadlo vás, že to album bude mít takový dopad, když jste na něm pracovali?
  Ani náhodou. Podepsali nás skrze hiphopový label, od kterým byli House of Pain a nějací další hip hopoví umělci, my tam byli jediná rocková kapela. My si řekli: "Super! Indie label, podepsali nás, možná jich pár tisíc prodáme a pokud to půjde dobře, tak pár set tisíc." Dokonce majitel se na nás jednou naštval, už ani nevím proč, ale vždycky jsme dělali něco, co lidi nasrávalo; vzal si nás do kanceláře a řval tam na nás: "Budete rádi, když se toho prodá 90 000 kusů." My to brali, že by to bylo hodně. Prý jsme neměli melodie, nic. Pořád na nás řval, nechápal jsem, proč nás podepsal, když v nás nevěří? Bylo to šílený a vůbec jsme nevěděli, co se bude dít. Nenapadlo nás, že můžeme prorazit pod taktovkou malého nezávislého indie labelu.

  Vlastně jste svoje první koncerty hráli spolu s House of Pain, Biohazard a taky jste odehráli několik koncertů zdarma. Nějaké vzpomínky na tyhle začátky?
  Nacpali nás do nějaké definice, řekli si "Korn...hip-hop", jasně, nějaké prvky tam jsou, ale když naši hudbu posloucháte, neslyšíte hip-hop, ale něco "tvrdého", spolu s hromadou dalších prvků. Takže náš první koncert po vydání desky byl s No Doubt a poté jsme vyrazili na tour s House of Pain, pak zase s Bad Religion a na konci s Biohazard a House of Pain...prostě velký rozsah.
  Nám se to líbilo, hlavně ty alternativní typy lidí, kteří chodili, i na Sublime, nám se to líbilo. Poté nás poslali na tour s Megadeth. Byli tam tuším Danzig a Marilyn Manson, taková alternativní vlna, ale my to zbožňovali, protože to rostlo. A pak přišli ti Megadeth a my na to: "Ne, tohle nechceme, protože...respektujeme Dave a Megadeth, ale chceme se vydat jiným směrem." Skončilo to tak, že jsme řekli ano, vyjeli na tour a poté byli zase o něco větší. Následně nám Ozzy nabídl jeho tour po arénách a bylo to. Tam jsme překročili hranici 500 a jeli jsme dál.

  Ještě k tomu albu, měli jste nějaké zkušenosti s Rossem Robinsonem, než jste začali nahrávat?
  Nedávno jsem mluvil s Munkym a on si myslí, že tenkrát nahrával WASP, takže pracoval s Blackie Lawless a poté si nás zavolal do studia, že můžeme nahrávat. Takže do toho dal svůj čas, svou energii, svoje zařízení a všechno další. Dokonce se kvůli nám mohl dostat i do problémů. My tam akorát nakráčeli a šlo to snadno.
  Byl velkou součástí našeho zvuku a opravdu nám ukázal, jak využít kytaru pro vybudování songu. Nedělali jsme žádný sóla, tak nám ukázal jak na melodie. Šli jsme jiným směrem, než ostatní kapely. Byl fanouškem Cure, měl toho hodně naposloucháno a taky cit pro melodii. Byla to temná stránka pro Korn. Měli jsme nějaký dobrý zvuky, pěkný melodie a temný riffy a on nás hodně ovlivnil, je velkou součástí mojí kariéry posledních 20 let.

  Během určité části nahrávacího procesu jste žili společně v jednom domě v Huntington Beach. Co si z té doby pamatuješ? Měl každý člen nějakou roli v domácnosti?
  Žil jsem v šatníku v přední místnosti. Oficiálně se tomu říkalo "kancelář", ale nevešel se tam ani stůl nebo něco. Našel jsem nejmenší matraci a hodil ji tam na zem, bylo tam pár centimetrů místa po stranách, to bylo všechno. Dal jsem si tam zesilovač a kytaru. Tam jsem byl. Byl tam kluk, kterej tam uklízel a vysával, Danny. Nebyl ve skupině, takže ho to prostě asi bavilo. Hodně jsme se hádali kvůli nádobí, které se hromadilo ve dřezu. Často se nám vracela voda odpadem, což nás vždycky vyděsilo (smích).
  Byla to parta špinavejch chlápků, který moc neuklízeli a hádali se o tom, kdo bude uklízet. David byl asi nejčistotnější. Měl hlavní ložnici a tam bylo uklizeno. Měl tam taky sejf, ve kterým měl peníze a kupoval si pěkný věci. Dal na dveře zámek a nikdo tam nesměl (smích).

  "Blind" je jistě váš velký hit. Byl to song, který vám získal spoustu fanoušků, ale existoval už před Korn. Mohl bys nám k tomu něco říct?
  Když jsme to poprvé slyšeli, tak jsme si zamilovali ten zpěv. Vše ostatní se nám nelíbilo. Mělo to groove, ale bylo to pomalejší. Můžete si to pustit na YouTube, ale nezní to jako song, který by měl prorazit, ale zpěv byl vážně super. Mělo to značku unikátnosti. Začali jsme na tom pracovat na našich sedmistrunkách. Zahráli jsme to a ptali jsme se, kdo to napsal? Jon řekl, že on, tak jsme se do toho pustili.
  Zkusili jsme to a byl to nářez. Změnili jsme refrén, předělali ho. Jeden riff jsme začali hrát na jiný struně, vše ostatní jsme přepracovali. Byl to dobrý vstup do kariéry Korn. Jste připraveni? Nás se nezbavíte několik dalších dekád. (smích)

  Když tě napadne písnička, myslíš na kytaru, bassu, bicí a zpěv. Ale jaká byla tvá první reakce, když jsi slyšel dudy v "Shoots and Ladders"?
  Já byl pro všemi deseti. Zpěvák v rockové kapele, který přijde s dudami? Paráda. Gene Simmons měl oheň, my zas měli kluka s dudama. Nevím, co to znamená, ale je to úžasný.

  Který song bylo nejtěžší dát dohromady?
  Nejdřív budu mluvit o tom nejlehčím. Nedávno jsme byli v Riu spolu s Metallicou a mluvil jsem s Robertem, který nám tenkrát pomohl dát dohromady "Divine". Pomohl nám s jeho strukturou, pomohl nám ho napsat. Ten byl teda jednoduchý. Nejtěžší, tak nějak všechny...možná bych řekl "Daddy", protože jsme měli asi dvě nebo tři verze, než jsme udělali tu finální. Vidět pak Jonathana při nahrávání vokálů bylo neuvěřitelný. Můžete to tam slyšet, tenkrát jsem si myslel, že to jenom hraje. Ale bylo to skutečný. Šílený.

  Vím, že David Silveria se vyjadřoval k tomu, že nedostal šanci být znovu členem kapely. Chtěl bych slyčet tvůj názor?
  Zaprvé, Davida mám rád. Mám k němu jenom pozitivní postoj. Ostatní měli s Davidem za ty léta problémy. Odešel rok po mě. Řekli mu, ať si vezme oddych a on se pak už neozval. To přišlo teprve před třemi lety, kdy chtěl udělat reunion. Zeptal se mě, ale já do toho nechtěl jít. Ale když jsem vylezl na stage, tak se to změnilo, mělo se to stát. Ale Jonathan a David, mají mezi sebou stále nějaké nevyřízené věci, já to neřeším.
  Ale já k němu cítím akorát respekt a to první album bylo parádní. Byli jsme si tenkrát nejblíž, na začátku Korn. Byli jsme ve studiu s Rossem, psali společně songy. Na dalších albech se někteří členové trošku oddálili, už do toho nechtěli vrazit všechno, co měli, ale byla to dobrá zkušenost.

  Přidal: rammmann
  komentáře: [ 9 ]  odeslat e-mailem


    Aragon Ballroom, Chicago, IL, USA   -  02.10.2015 v 08:11 hod.

  setlist: Americká tour na oslavu 20 let od vydání debutové desky odstartovala včera v Chicagu.

  Blind

 • Ball Tongue
 • Need To
 • Clown
 • Divine
 • Faget
 • Shoots and Ladders
 • Predictable
 • Fake
 • Lies
 • Helmet in the Bush
 • Daddy
 • Falling Away From Me
 • Here to Stay
 • Coming Undone
 • Did My Time
 • Freak on a Leash
 • Přidal: rammmann
  komentáře: [ 2 ]  odeslat e-mailem


    StillWell - Mess I Made   -  01.10.2015 v 20:23 hod.

  Fieldyho vedlejšímu projektu StillWell se stále dobře (hihi) daří. Dnes vydali nový videoklip pro song Mess I Made z nového alba Raise It Up.

  Přidal: rammmann
  komentáře: [ 0 ]  odeslat e-mailem


 • stránkování:  328 327 326 325 324 323 322 321 320 319      »