U: 
P: 
  pamatuj si mě
Registrace
2535 odběratelů...
the.switch
deftones.cz
shatter7 online (0 reg.)
101 dnes
21258460 pgviews

  Munky k novému albu   -  30.09.2015 v 10:37 hod.

billboard: Jupí! Konečně se začíná zase něco dít - sice krátký, ale aspoň nějaký komentář k ovému albu. Munky se o něm rozpovídal pro billboard.com.

"Pracujeme na nové hudbě. Řekl bych, že jsme tak ve třetině cesty. Napsali jsme asi 20 songů, z nichž zůstalo deset a ty jsme vylepšili. Budeme se muset ještě vrátit do studia a složit další várku písniček, ty vypiplat a získat tak čtyři nebo pět dalších skvělých songů. Není kam spěchat, což je skvělé. Je na čase si na tom dát záležet a udělat opravdu skvělé album. Myslím, že je čas utvrdit náš odkaz, protože jsem na něj opravdu pyšný." Kapela již nyní pracuje s producentem, ale Munky říká, že "kapela ještě pár týdnů počká, než to oznámí".

Přidal: rammmann
komentáře: [ 1 ]  odeslat e-mailem


  Pomozte s výběrem songů   -  26.09.2015 v 09:19 hod.

Za pár dní startuje další tour, kde opět zazní první deska v celé své kráse, ale to samozřejmě není všechno. Následovat bude přídavek a Korn chtějí, aby vybrali fanoušci, co chtějí slyšet. Hlasovat můžete na této stránce.

Přidávat můžete jak kladné, tak i záporné hlasy nebo také přidat song, který v seznamu ještě není. Je poněkud hloupé, že se zde objevují i songy, které 100% zazní (debutové album), ale co můžeme dělat. Pokusme se protlačit konečně něco jiného, než jsou jen Greatest Hits! Hlasujte!

Přidal: rammmann
komentáře: [ 9 ]  odeslat e-mailem


  Rock in Rio   -  21.09.2015 v 13:37 hod.

Před dvěma dny Korn odehráli koncert na brazilském festivalu Rock in Rio. Na začátku října odstartuje americká tour na oslavu dvou dekád od vydání debutového alba. Snad už se taky dočkáme nějakých nových informací o novém albu...Setlist na festivalu Rock in Rio byl následovný:

 • Blind
 • Ball Tongue
 • Need To
 • Clown
 • Here to Stay
 • Coming Undone
 • Did My Time
 • Got the Life
 • Shoots and Ladders
 • Falling Away From Me
 • Freak on a Leash
 • Přidal: rammmann
  komentáře: [ 0 ]  odeslat e-mailem


    Interview s Headem   -  07.09.2015 v 22:24 hod.

  Nově zveřejněné video s Brianem pořízené během festivalu Hellfest...

  Přidal: rammmann
  komentáře: [ 0 ]  odeslat e-mailem


    Tour Talk: Korn   -  03.09.2015 v 14:00 hod.

  Ne, neumřeli jsme! Akorát v posledních týdnech není o čem psát, Korn jsou ve studiu a pracují na novém albu a pomalu se chystají na další tour. K ní i toto nové video...

  Přidal: rammmann
  komentáře: [ 0 ]  odeslat e-mailem


    První ukázka z nového alba?   -  14.08.2015 v 09:56 hod.

  Troška Kornspirace neuškodí, takže...Brian natočil krátké video ze studia, kde vyjadřuje podporu zpěvačce Kennedy Nöel, to ostatně zjistíte sami, ale v pozadí zní něco, co by klidně mohl být nový song Korn (nebo Love and Death). Co myslíte?

  Přidal: rammmann
  komentáře: [ 3 ]  odeslat e-mailem


    #KORN20 'Daddy'   -  06.08.2015 v 08:08 hod.

  Přidal: rammmann
  komentáře: [ 0 ]  odeslat e-mailem


    Brian: Bude to nářez jako už dlouho ne   -  05.08.2015 v 09:00 hod.

  blabbermouth: Jack Antonio vyzpovídal Briana v pořadu "Do You Know Jack?", kompletní rozhovor si můžete pustit na této stránce.

  Ohledně nového alba se Brian vyjádřil následovně: "Začali jsme psát před pár týdny a máme několik nápadů, takže to jde docela rychle. Je to pěkně tvrdý. Jsme opravdu potěšení, jak to zní. Ale chápej, je nás v kapele pět, takže...chceme, aby byl každý na konci tohoto procesu šťastný. Musíme zvážit další věci. Ale jo, bude to tvrdší, než cokoliv za posledních několik let. A jen ty počáteční fáze jsou mi toho důkazem. Jsem nadšený."

  Pomohlo tomu snad to, že Korn nyní vystupují na koncertech se setlistem v podobě debutového alba? "Myslím, že nejvíce pomohlo být na tour se Slipknot, sledovat lidi a taky Jonathana jak...víte, jak řídí celou arénu...ve všech arénách, kde jsme hráli. To zažehlo a připomnělo všem v kapele, čím byli Korn dříve. Je super dělat i odlišné věci, ale, víte...myslím, že to celé byla cesta, která nás zase dovedla k našim tvrdším kořenům. Takže...kdo ví? Příští album, uvidíme, co se stane."

  Welch také mluvil o jeho nové, již čtvrté knize, "With My Eyes Wide Open", která má vyjít v květnu příštího roku. "Víte co? Je to vtipná kniha, ale taky se dostává dost hluboko. První polovina je vtipná, ale pak se začínáme hrabat v detailech. Je to o...o skrytých letech, kdy jsem nebyl v Korn, o všem tom šílenství a hlouposti, kterým jsem si prošel. Ale pak také o šťastných dobách, výchově mé dcery, o celém tom znovu spojení s Korn...a taky o tom, jak jsem téměř přišel o dceru kvůli sebepoškozování a sebevražedným myšlenkám. Už je v pořádku, ale tehdy jsem ji kousek ztratil. Tím vším se probírám. Je to opravdová, syrová kniha. Je to...bože, můj život je tak intenzivní...no, aspoň mám o čem psát."

  Přidal: rammmann
  komentáře: [ 1 ]  odeslat e-mailem


    Fieldy a Head pro Metal Hammer   -  21.07.2015 v 21:58 hod.

  Fieldy a Head v novém videu, kde mluví o debutové desce...

  Přidal: rammmann
  komentáře: [ 3 ]  odeslat e-mailem


    Speciální oznámení   -  20.07.2015 v 22:29 hod.

  facebook: Na oficiálním facebooku kapely se objevila před pár minutami následující zpráva:

  Special announcement coming tomorrow 10am PT on korn.com. ARE YOU READY?

  Nové album? Tour? Co myslíte vy?

  Update: Na konec se jedná o tour, která proběhne v říjnu tohoto roku v USA jako oslava debutového alba. Support budou dělat Suicide Silence a Islander.

  Přidal: rammmann
  komentáře: [ 0 ]  odeslat e-mailem


 • stránkování:  328 327 326 325 324 323 322 321 320 319      »